Cihaz Satın Alma Süreci

Sitemizden ingenico move 500F , ingenico iwe 280 yazarkasa pos satın alma süreçleri şu şekilde ilerlemektedir.

star Satın alacağınız ingenico move 500F , ingenico iwe 280 model yazarkasa POS cihazlarından alacağınız cihazı belirledikten sonra satın al butonu ile işleme başlıyorsunuz.

star Satın aldığınız ingenico yazarkasa POS adedi ve ödeme şeklini belirledikten sonra bir sonraki sayfada açılan işyeri bilgileri alanını eksiksiz olarak dolduruyorsunuz.

star Bu alana ingenico yazarkasa'nın tanımlanacağı işyerine ait bilgileri giriyorsunuz.

star Satın alınan ingenico yazarkasa POS cihazınızın sicil numarası size satın alma sürecinin sonunda verilecektir.

star ingenico yazarkasa POS cihazınız size ulaşıncaya kadar banka başvuruları bu sicil ile yapılacaktır.

star Satın alma sürecini takip aynı gün veya ertesi gün ingenico yetkili servisi olan IBM POS destek ekibi cihazınızı adresinise getirip kurulum işlemini yapıp ingenico yazarkasa'nızı mali hale alacaktır.

star Satın alma ve kurulum süreci içinde banka başvurusu yapıldı ise ve banka talepleri ingenico yetkili servisine iletildi ise o an banka yüklemelerinizde yapılacaktır.

star Satın almış olduğunuz ingenico yazarkasa POS cihazınızın faturası girmiş olduğunuz firma bilgileri alanındaki mail adresinize otamatik olarak yollanacaktır.

star Satın alınan ingenico yazarkasa POS cihazınızın sicil numarası faturada yazacaktır.

star Sitemizden alınan ingenico yazarkasa POS cihazı sizlere zaman konusunda büyük avantaj sağladığı gibi , ingenico yazarkasanıza uygun fiyata almış olacaksınız.

star ihtiyaç halinde ingenico pin pad cihazı da sitemizden ayrıca alınabilir.

Mastercard
Visa
Bonus
World
Axess
Card Finans